} -->

Greenery

poniedziałek, 29 maja 2017

 Aloha! Jest aktualnie w pół do 7- z dnia na dzień zaskakuję samą siebie. Kto by pomyślał, że jestem w stanie tak wcześnie wstać? Mam nadzieję, że takie efekty uboczne zbliżającego się lata będą jeszcze długo się utrzymywać bo dopiero zaczynam poznawać dobre strony wczesnego wstawania. Mam tutaj tyle zaległości, że jestem winna jakąś małą fotorelację :) Wczoraj zaciągnęłam Dominika w ten upał do Zamku Topacz gdzie mogłam się rozkoszować zielenią do syta. Zdecydowanie zieleń i dobre światło to moje ulubione rzeczy! :)

Muszę jeszcze skończyć obrabiać te zdjęcia z Igą ale na pewno w krótkiej przyszłości postaram się je pokazać! Jest tych zdjęć tyle, że mój komputer odmawia posłuszeństwa kiedy chcę się wziąć za nie za jednym razem. Makijażystką była tutaj Ola Kogut - klik!Wiele z tych zdjęć znalazło już swoje miejsce na instagramie ale uważam, że zawsze dobrze zobaczyć w pełnym wymiarze na innej stronie :) Mam nadzieję, że Wam się podobają!


9 komentarzy :

 1. Przyjemne i lekkie w odbiorze zdjęcia :) a swiatło...magia! Mam nadzieję, ze ja też kiedyś zwlekę się z łóżka wcześniej, żeby doświadczyć takich przyjemności :P BTW jakie szkło? rysuje jakby jakiś ruski manual

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w większości 50mm 1.8 STM :) i czasem 24-70/2.8 :)

   Usuń
 2. Whoooooah! Ale super światło! A ta zieleń aż bije po oczach (w pozytywnym sensie)! Czekam na więcej twoich prac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o nie, jakie rewelacyjne zdjęcia!!! czekam koniecznie na więcej!

  skydancing.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia są przepiękne! Ich klimat to coś niesamowitego! <3
  I widzę, że używasz 50/1.8 STM! Właśnie przerzuciłam się na Canona i muszę zakupić 50mm i myślę czy warto jest aż tyle dokładać na 50/1.4? Niestety poprzednio zawsze używałam 1.8, więc nie mam porównania :( Jak Ty to oceniasz, duża jest różnica?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, czy mój komentarz się dodał, więc dla pewności napiszę jeszcze raz :)

  Po pierwsze: Zdjęcia są przepiękne! Ich klimat to coś niesamowitego! <3
  Po drugie: Widzę, że używasz 50/1.8 STM. Ja właśnie przerzuciłam się na Canona i muszę zakupić 50mm. Zastanawiam się czy warto jest aż tyle dokładać do f/1.4, a niestety od zawsze używałam f/1.8 więc nie mam porównania :( Jak Ty to oceniasz, duża jest różnica?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, według mnie nie :) 1.4 to straszne mleko, 1.8 STM o wiele lepiej trafia w punkt i jest tańszy więc myślę, że nie warto dokładać tyle do 1.4 :)

   Usuń