} -->

Greenery

poniedziałek, 29 maja 2017

 Aloha! Jest aktualnie w pół do 7- z dnia na dzień zaskakuję samą siebie. Kto by pomyślał, że jestem w stanie tak wcześnie wstać? Mam nadzieję, że takie efekty uboczne zbliżającego się lata będą jeszcze długo się utrzymywać bo dopiero zaczynam poznawać dobre strony wczesnego wstawania. Mam tutaj tyle zaległości, że jestem winna jakąś małą fotorelację :) Wczoraj zaciągnęłam Dominika w ten upał do Zamku Topacz gdzie mogłam się rozkoszować zielenią do syta. Zdecydowanie zieleń i dobre światło to moje ulubione rzeczy! :)

Muszę jeszcze skończyć obrabiać te zdjęcia z Igą ale na pewno w krótkiej przyszłości postaram się je pokazać! Jest tych zdjęć tyle, że mój komputer odmawia posłuszeństwa kiedy chcę się wziąć za nie za jednym razem. Makijażystką była tutaj Ola Kogut - klik!Wiele z tych zdjęć znalazło już swoje miejsce na instagramie ale uważam, że zawsze dobrze zobaczyć w pełnym wymiarze na innej stronie :) Mam nadzieję, że Wam się podobają!


6 komentarzy :

 1. Przyjemne i lekkie w odbiorze zdjęcia :) a swiatło...magia! Mam nadzieję, ze ja też kiedyś zwlekę się z łóżka wcześniej, żeby doświadczyć takich przyjemności :P BTW jakie szkło? rysuje jakby jakiś ruski manual

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w większości 50mm 1.8 STM :) i czasem 24-70/2.8 :)

   Usuń
 2. Whoooooah! Ale super światło! A ta zieleń aż bije po oczach (w pozytywnym sensie)! Czekam na więcej twoich prac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o nie, jakie rewelacyjne zdjęcia!!! czekam koniecznie na więcej!

  skydancing.pl

  OdpowiedzUsuń