} -->

2012

niedziela, 30 grudnia 2012


Kliknij "Czytaj dalej!" aby przeczytać podsumowanie roku 2012!
To tylko kilka ujęć z tego roku. Ogółem to 2012 będę wspominała bardzo bardzo miło- nie tylko rozwinęłam się fotograficznie ale życie prywatne było o wiele lepsze. Najlepsze momenty to zakup Canona i pierwszej stałki, zdane egzaminy na oceny od A*-B, pełny rok z Miłoszem, świetne wakacje które trwały dwa miesiące i chyba to, że zaczęłam się interesować nie tylko fotografią ale też filmowaniem. W tym roku podjęłam decyzje o tym co chcę robić w życiu i do czego chcę dążyć. Mam swoje życie już zaplanowane do przynajmniej dwóch lat a potem zobaczymy co dalej :) W tym roku było o wiele więcej publikacji i również w tym roku zdobyłam swoje pierwsze Polecone zdjęcie na Photoblogu co mnie bardzo cieszy do dziś. Ogólnie to była już bardziej świadoma fotografia, wiem czego chciałam i myślę, że tylko wyszło na dobre. W roku 2013 postanowiłam wziąć się porządniej za swoje zdjęcia i zacząć zbierać na lepszy sprzęt. Z tym drugim może być trochę problemu bo kasa nie rośnie mi na drzewie a i też są inne wydatki ale wiem, że uzbieram. Nowy stałoogniskowy obiektyw i lampa to pierwszy cel- zobaczymy jak pójdzie. 

Mam nadzieję, że wam również minął dobrze rok i następny będzie jeszcze lepszy. Szczęśliwego Nowego Roku!

6 komentarzy :

 1. Jesteś cudowna, podziwiem cie za te wszystkie kardy i za wszystko, mam nadzieje że 2013 będzie dla ciebie lepszy niż ten rok :* <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wprost uwielbiam Twoje zdjęcia, rzetelnie śledzę Twój fanpage na facebooku :) Krzywe, które dodałaś są fenomenalne, nawet nie wiedziałam, że w Photoscape można zainstalować własne krzywe, a już dosyć długo ten program jest przeze mnie używany.
  Mam nadzieję,że dalej będziesz rozwijać swoją pasję, życzę Ci, by rok 2013 był jeszcze lepszy od 2012! :)
  Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zajrzysz do mnie na http://universallywriting.blogspot.com/ Bloga założyłam niedawno i dopiero zaczynam z nim swoją przygodę, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba. W najbliższym czasie pojawi się pewna recenzja, więc zapraszam raz jeszcze!
  Pozdrawiam! :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne! Życzę Ci spełnienia kolejnych marzeń! Szczęśliwego Nowego Roku :) / Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 4. oby szło Ci lepiej i lepiej. uwielbiam zdjęcia z Klaudia i Klimą ♥ zazdroszczę, że masz już plany na przyszłość. sam chciałbym podjąć takie decyzję...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję wszystkim za miłe słowa :) Tuż po Nowym Roku wybieram się z Klimsonem na focie także będzie co oglądać! :D Było trudno ale postanowiłam sobie, że będę robiła to co lubię a nie to co może powinnam żeby mi kasę przyniosło :) Nawet jeżeli fotografia nie przyniesie mi zysku to będę miała satysfakcję, że robiłam to co lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozwijasz swoją pasję i wszystko idzie tak jak trzeba, w odpowiednim kierunku :) Gratuluję, pamiętam jak zobaczyłam Twoje pierwsze zdjęcia i już wiedziałam: Ta dziewczyna ma potencjał :)

  OdpowiedzUsuń