} -->

Guess who's back

piątek, 14 października 2016Witam ponownie, po ponownie długiej przerwie, mam nadzieję, że już ostatniej takiej długiej. W końcu mam szansę znów wyzwolić w sobie nastolatkę która miała obsesję na punkcie robienia zdjęć, nie mam już żadnych ograniczeń ani wymówek. Tylko nifty fifty do naprawienia została. Wszystko dzięki moim rodzicom którzy mocno we mnie wierzą, dlatego wszystkie moje planowane sukcesy dedykuję im :) A mocno wierzę w siebie, że tym razem się nie poddam.

Większość zdjęć pochodzi z dziś. Korzystając z pierwszego słońca od chyba tygodnia wyciągnęłam Dominika do Parku Klecińskiego aby pobawić się aparatem w plenerze. Przyznaję, że fotki nie są jeszcze takie jak bym chciała ale obiecuję poprawę :)Najwdzięczniejszy model na świecie :)
 Za kilka dni znów tutaj powrócę, jutro już jestem umówiona na dwie mini sesje. Jeżeli Ty również jesteś zainteresowany/a zdjęciami ze mną to napisz do mnie na fanpage *TUTAJ* lub napisz do mnie emaila na izuulec@gmail.com

- instagram - fanpage - snap: izajaszczyszyn

17 komentarzy :

 1. NARESZCIE! TAK DŁUGO NA CIEBIE CZEKAŁAM! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że wracasz <3 Może i mi powróci chęć do robienia zdjęć :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam ten sam, problem. Brak weny motywacji od roku... A jeszcze nie dawno nie rozdawałam się z aparatem. ;) Powodzenia i weny twórczej życzę wam!

   Usuń
 3. Ale się cieszę że wróciłaś :D! Zrobisz może osobny wpis o swoim nowym sprzęcie? Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest dobrze, a będzie coraz lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaaaaale tęskniłam za Twoimi zdjęciami! Przypominają mi się wieczory, kiedy siadałam i czytałam Twoje notki jedna po drugiej, i to były bardzo dobre czasy :) Czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile ja czekałam na ten powrót! Mocno wierzę, że tym razem na dłużej!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Planuję zakup aparatu fotograficznego Canon 700d czy według Ciebie jest to dobry aparat na sam początek przygody z fotografowaniem ? Świetne zdjęcia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy aparat jest dobry na początek :) A ten aparat jest naprawdę dobry :)

   Usuń
 8. Według Ciebie który jest lepszy Canon 700d czy 750d ?

  OdpowiedzUsuń
 9. jak będziesz w Warszawie i będziesz chciała chętnie dotrzymam towarzystwa podczas zdjęć, spacerów, zwiedzania! :) Fajnie, że wróciłaś !

  OdpowiedzUsuń