} -->

Unnecessary things I buy every now and then...

wtorek, 11 lutego 2014


 Miałam dzisiaj chwilę wolnego czasu więc wykorzystałam go aby pojechać na zakupy i zakupić kilka ważnych rzeczy na wylot do Krakowa w sobotę :) Przede wszystkim pojechałam tam aby zakupić kilka podstawowych rzeczy potrzebnych dla siebie takich jak przybory szkolne których ostatnio mi ciągle brakuje jak i drobne upominki dla Oli i Klaudii które mnie będą gościły przez tydzień :)

Wszystko szło pięknie, ładnie dopóki nie zboczyłam z kursu i nie powchodziłam do przeróżnych sklepów na które mam generalnie manię jeżeli chodzi o pierdoły. Na szczęście w miarę się opamiętałam zanim wydałam zbyt dużo kasy ale nie obeszło się bez niektórych w ogóle niepotrzebnych mi rzeczy które zostały kupione pod wpływem emocji! :)


Pierwsza rzecz która mi wpadła w oko, a w sumie na którą też polowałam od dawna to mała miseczka w kształcie serca zakupiona w Wilkinsonie- idealna na przekąski i małe posiłki i bardzo tania bo kosztowała tylko £3.Zakupiłam również miskę kwadratową która także złapała mnie za serce- mam manię na talerze, miski, kubki, dzbanki, no wszystko. A skoro i o tych mowa to bez talerza też się nie obyło :)Oprócz misek i talerzy oraz upominków weszłam do Primarka aby wyczaić sobie dwie pary szmaciaczków które kupuję co jakiś czas bo są mega wygodne i bardzo tanie- £3 :) 
I ostatecznie sprawiłam sobie coś co przyda mi się raczej tylko na jakiś czas- a konkretniej magazyn i-D (głupia ja, początkowo na okładce przeczytałam emotikonkę ";-D" zamiast i-D) :) Zawiera mnóstwo inspirujących fotografii i innych ciekawostek więc na pewno będę sięgała po następny numer.


Zanim zaczniecie pytać skąd butelka VOSS na zdjęciu to oznajmiam, że swoje butelki kupowałam na eBay ale w Polsce dostępne są w Almie bądź w Piotrze i Pawle, tyle mi wiadomo :) 

20 komentarzy :

 1. Super notka! Czekam na "owoce pracy" z Olą i Ins ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. NAJ LEP SZY jezu tak bardzo kocham twojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. można ten magazyn dostać gdzieś w Polsce? (: Bardzo lubię Twoje notki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna notka! Izuś, robisz genialne zdjecia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam tą butelkę :-) Przydaje mi się do noszenia smoothie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Też widziałam emotikonkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój kolega, który po roku studiów fotograficznych wyjechał do Londynu, został opublikowany w tym magazynie :) - ale to chyba nie ten numer. Paul Perelka się podpisuje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. weszłam dzisiaj na twojego bloga 2 razy *sprawdzian z biologii tuż tuż? ciekawe co u Izy!* i za trzecim razem widzę nowego posta.
  do trzech razy sztuka? hahah
  _______________
  kixsa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Iza masz piękne, równe zęby :) cudna notka (jak zwykle z resztą)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej! :) Mam pytanie do Ciebie: jak nauczyłaś się fotografii? Od czego zaczęłaś? Ja na ten temat nie wiem kompletnie nic, robię zdjęcia totalnie amatorsko, jednak wiele ludzi mówi mi, że mam dobre oko i chciałabym zrobić coś więcej w tym kierunku, ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Pomożesz? :) Przepraszam, że Cię męczę, ale podziwiam Twoje prace od dawna, chciałabym pewnego dnia robić zdjęcia choć w połowie tak cudowne jak Ty. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. miska w kształcie serduszka najlepsza! ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę nad zakupem takiej butelki, z pewnością przydałaby mi się ;)
  Ah, któż nie kocha szmaciaków? :D

  OdpowiedzUsuń
 13. mam nietypowe pytanie, mogłabyś powiedzieć jak robi się tego typu znaczki na instagramie (🍇💚, ✌)? bardzo proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. czy te butelki są plastikowe ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. wodę voss można zakupić również w Bomi za kosmiczną cenę 11 zł xd

  OdpowiedzUsuń
 16. W Piotrze i Pawle nie ma :(

  OdpowiedzUsuń